mapy

Druk map

Posiadamy szeroką ofertę druku map papierowych w formatach od A4 do B2. Realizujemy mapy w postaci arkusza, klejone w bloczki, jak również wklejone w okładkę, w opcji ze skrzydełkami lub bez, a także w połączeniu np. z informatorem turystycznym czy gminnym.

W zakresie druku map turystyczno-administracyjnych współpracujemy z wieloma wydawnictwami z całej Polski. Dla stałych kontrahentów oferujemy atrakcyjne ceny i wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Zapraszamy!

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Administratorem danych osobowych jest Polraster Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy 85-353, przy ul. Orawskiej 19. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest poprzez adres e-mail: biuro@polraster.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i realizacji zleconych prac, przez czas trwania zlecenia i rozliczeń po jego zakończeniu, a także w celu wykonania obowiązków prawnych związanych m.in. z wystawianiem i przechowywaniem faktur oraz dokumentów księgowych i firmowych, a także obsługą reklamacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądanie zaprzestania ich przetwarzania.