Polraster

Jesteśmy drukarnią z 40-letnią tradycją!

Drukarnia POLRASTER powstała w 1984 r. jako jedna z pierwszych w Bydgoszczy. Usługi poligraficzne świadczymy od niespełna 40 lat, niezmiennie na najwyższym poziomie. Wykonując zlecenia zawsze stawiamy sobie najwyższe wymagania, tak by nasze produkty spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz nowoczesny park maszynowy, jak również załoga składająca się z doświadczonych pracowników, pozwalają realizować nawet najtrudniejsze zadania z zachowaniem gwarancji najwyższej jakości.
drukarnia offsetowa

Naszą specjalnością jest arkuszowy druk offsetowy

Specjalizujemy się w druku offsetowym, ale realizujemy również prace w innych technologiach poligraficznych. Drukujemy na wszystkich rodzajach papieru, w tym na papierach offsetowych, kredowanych, ozdobnych, samoprzylepnych i kartonach. Oferujemy druk w pełnym kolorze, druk z dodatkowym kolorem. Uszlachetniamy papier lakierem UV, lakierem wodnym dyspersyjnym, foliujemy na gorąco (błysk, mat). Nasze prace konfekcjonujemy i dostarczamy w wyznaczone miejsce. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń, indywidualne negocjacje warunków cenowych i najwyższą jakość wykonania.
liście na drzewie

Dbamy o ekologię

Prowadzimy biznes odpowiedzialny społecznie, pokazując, że każdy z nas ma realny wpływ na to jak wygląda nasze środowisko. Proponujemy druki na papierach ekologicznych. Używamy farb, które są w dużo większym stopniu przyjazne środowisku, niż te wykorzystywane tradycyjnie. Nasze zamówienia zabezpieczamy produktami podlegającymi recyklingowi. Realizujemy także politykę segregacji odpadów.

Zapraszamy do współpracy!